118 студентів сп. «Початкова освіта» і 20 студентів сп. «Образотворче мистецтво» успішно пройшли практику в ДОТ «Маяк», «Супутник» - на Дніпрі, «Ювілейний» - у Приморську; «Бригантина» - у Скадовську та 39 студентів працювали у пришкільних оздоровчих таборах.

18 вересня 2017 року відбулася конференція, присвячена підсумкам літньої педагогічної практики «Горизонти літа 2017 року».

Студенти коледжу побували у ролі вожатого. Так, це було складно, проте дуже весело і захопливо. Готуючись до практики, студенти працювали весь навчальний рік: це і семінар «Підготовка до літньої педагогічної практики» - з жовтня, і індивідуальна робота, це психологічні тренінги, це ліплення особистості вожатого…

Працюючи в ДОТ, вожаті потрапили в чудову, таємничу та талановиту країну, ім’ я якої – Дитинство!

    Саме слово вожатий походить від слова вожак. Вожаком в давнину називали провідника по незнайомим маршрутам. Так і вожатий веде свій загін по незвіданим стежинам великої країни – ДИТИНСТВО. 

  Дітям необхідна особистість вожатого, поважаючого себе та інших. Бути вожатим – значить бути переконаною людиною і сповідати свою віру, особистим прикладом переконувати і виховувати. Сучасні діти на перше місце ставлять спілкування, доброту, душевність, щирість і відвертість. У нового покоління майже відсутні значимі авторитети, і нашим завданням було стати цим педагогічним авторитетом. Навіть, якщо нам вдавалось справити на дітей позитивне перше враження і продемонструвати свою різносторонність захоплень, знань, умінь, компетенцій, ми не думали, що хороша взаємодія з дітьми нам забезпечена.  Студенти прагнули будувати суб’єкт суб’єктні відносини, взаємо збагачене спілкування день за днем, вчинок за вчинком, справу за справою кожен день. 

Основна діяльність табору є табірна зміна. Що ж таке табірна зміна? В поняття вкладено основний педагогічний смисл табірного життя. Дитяче враження від табору – це враження від конкретної табірної зміни. Бували випадки, коли діти відпочиваючи в одному таборі, але в різні зміни, оцінювали своє перебування там по-різному. Зміна – це дуже точна назва певного періоду життєдіяльності, ім’я якому тимчасовий дитячий колектив., тому що зміна в таборі – це зміна дитячого оточення, стилю життєдіяльності і часто ЗМІНА САМОГО СЕБЕ. Для більшості дорослих зміна – це теж зміна стилю життя, зміна різних форм і методів роботи (по-суті кожна зміна, а деякі зі студентів відпрацювали дві, три і чотири зміни, відрізнялись від інших ідеями, справами, заходами, оформленням) – весь період роботи в таборі – це творчий пошук, співпраця дорослих і дітей, це перебування або життя в прекрасній країні – Дитинство!

Осінь вабить вересневим цвітом ,

І сонце пригортає до грудей.

Шепоче вітер спогади про Літо -

Таке вагоме для вожатих і дітей .

А пам'ять кінострічкою гортає й досі

Найкращі спогади про оздоровчі табори.

І хоч до коледжу вже завітала Осінь,

Та кращої, за літню, вже не знайдеться пори.

Вожатий, ми вклоняємось тобі
За те, що Літо дітям дарував,
За те, що жити їх по справжньому навчив
За те, що шанував і цінував .

                                 Тетяна Нго, студентка 4-А курсу сп. «Початкова освіта»

 

Згідно діючих навчальних планів студенти 3-А курсу сп. 5.01010101 «Дошкільна освіта» проходили літню педагогічну практику з 24.05 до 21.06.17р. у базових дошкільних закладах м. Запоріжжя № 231, 235, 240, 282, 287, 291.

Детальніше: Літо у дошкільних...

29-31 травня в ЗПК  проходив табірний збір  3-А,Б,В,Г, 2-Є студентів курсів сп. «Початкова освіта» та студентів 3 курсу сп. «Образотворче мистецтво»

ХХІ ст. увійшло у двері наших будинків, у ворота літніх оздоровчих таборів. Ми поступово входимо, сприймаємо його закони і у міру своїх можливостей створюємо його. І у цьому входженні завжди виникає  пошук власного світу як єдиного шляху розвитку себе. Це дуже широкий світ, але в ньому є один простір, який називається суверенним, незалежним – це вільний час канікул і відпусток.

Детальніше: Підготовка...

01.06.2016 року, в перший день літа, в Запорізькому педагогічному коледжі відбулося закриття табірної зміни. Останній третій день, коли всі загони, зібравшись разом, готувались до проведення практики в літніх оздоровчих таборах. Завданнями цього дня були: проведення майстер – класу «Ігротехнік», проведення заліку та свято української пісні «Як у нас на Україні». Всі загони виконали ці завдання на відмінно.

Детальніше: 3 день підготовки...

31.05.2016 року відбувся II тур роботи всіх загонів педагогічного коледжу.  В завданнях для всіх загонів було: спартакіада, «літо музичне» та екологічна казка. Загін «Калинонька» спрацювали на відмінно.  Під час спартакіади загін працював з усіма вчителями  фізичного виховання. Отримали достатньо корисну та змістовну інформацію, за що дякуємо весь колектив викладачів  фізичного виховання. 

Детальніше: 2 день підготовки...

Більше статей...

  1. 1 день підготовки до ЛОТ