ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІЇ

15 травня 2017 року відбувся круглий стіл за результатами переддипломної педагогічної практики студентів 3 курсу групи Г спеціальності «Дошкільна освіта». Студенти коледжу проходили практику в базових дошкільних закладах Хортицького району №107,205,235,269,291 в якості вихователя.  Під час круглого столу відбулось обговорення здобутків і досягнень студентів, а також розкрили проблеми у підготовці майбутніх фахівців.

 

Чи важливо, щоб дитина правильно розмовляла? Ось саме над проблемою «Формування комунікативної компетенції засобами художньої літератури» і працювали студенти, які проходили практику в   ДНЗ №107  під керівництвом методиста Зінченко О.А.

Над  питанням «Організація діагностичного обстеження дітей дошкільного віку»  працювали студенти, які проходили педагогічну практику в ДНЗ №205 «Світлиця» під керівництвом методиста  Оласюк Ю.В.

«У грі немає людей серйозніших, ніж малі діти» писав Василь

 Сухомлинський. Про маленьких серйозних дітей та їх ігри розповідали студенти, які проходили переддипломну  педагогічну практику в ДНЗ № 235 «Горошинка» під керівництвом методиста Захарової М.М.

Як  вдавалося організовувати  та проводити заняття  різних типів, розповідали студенти, які проходили переддипломну практику в ДНЗ №269 «Сосенки» під керівництвом методиста Чуйкіної Л.А.

         У ДНЗ  студенти співпрацювали з вихователями груп, знаходили методи і прийоми для роботи з дітьми, але й не забували про те, що важливим питанням є і робота з батьками. Як організовували роботу з батьками та які знахідки виявилися цікавими   поділилися студенти  ДНЗ №291 під керівництвом методиста  Овчинікової  В.І.

Студенти вирішували педагогічні ситуації, які мали місце на педагогічній практиці.

 Методист практики Оласюк Ю.В. провела надзвичайно велику роботу щодо підготовки і проведення цього свята.

Вітрила  човнів  майбутніх випускників сповнені спогадами про навчання у коледжі, наповнені міцними  знаннями  з педагогіки, психології, різних методик, першим педагогічним досвідом, а попереду – подорож по нових хвилях життя, придбання нових вітрил. Ми впевнені, що саме так і буде!

Завідувач з  навчально – виробничої  практики  Гужва О.І.

Матеріали конференції (Переглянути/Завантажити)