Творчі звіти викладачів

05.02 2018 року в коледжі відбулися творчі звіти викладачів, які атестуються в цьому навчальному році. Колеги презентували результати навчальної, методичної, виховної роботи за атестаційний період. Ми щиро радіємо педагогічним досягненням Андрєєвої Н.О., Бикової Т.Б., Євенко О.В.,Рибенчук Н.І. , бажаємо успіхів на всіх етапах атестації.

Місячник науки і творчості - 2016

Місячник науки і творчості - 2016 переглянути можна тут

Вітаємо з успішним захистом!

20.11.2015р. о 13.00 годині за засіданні спеціалізованої вченої ради К 17.151.09 у Державному вищому навчальному закладі "Запорізький національний університет" МОНУ успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти Ігор Зеновійович Лецюк!

Так тримати!

Викладачі та студенти вітають Ігоря Зеновійовича і бажають нових досягнень!

16.04.14_студ.конф.

   16 квітня Запорізький  педагогічний коледж вітав учасників студентської науково-практичної конференції «Будь славен, краю наш Запорізький» у рамках відзначення 75-річчя з дня утворення Запорізької області.
   У роботі конференції взяли  участь  50   студентів  із   20   навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації нашої області.
   Після пленарної частини, у роботі якої взяв участь заступник директора Департаменту, начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та кадрової роботи Запорізької облдержадміністрації  Базь О.С.,  юні науковці презентували свої роботи та спілкувалися з викладачами, науковцями на секціях «Запорізький край під оберегами», «70-річчю визволення Запорізької області від німецько-фашистських загарбників присвячується», «Незвідані золоті сторінки Запорізького краю: від минулого до сучасності», «Сто різних націй, сто різних народів – і Запорізька рідна всім земля».
   За результатами регіональної  конференції буде видано електронну збірку наданих учасниками  матеріалів.

Планування

...