Оголошення

Шановні студенти!

4 курсів спеціальності “Початкова освіта”. 

У зв`язку з оголошенням карантину в школах міста Запоріжжя — 1,2,3 березня ви працюєте за графіком роботи вчителів початкових класів.

Адміністарція коледжу

Переддипломна педагогічна практика

У відповідності з діючими навчальними планами для студентів 4-А,Б,В,Г курсів спеціальності 5.01010201 «Початкова освіта» передбачено проведення переддипломної педагогічної практики з 09.01. до 27.02. 2018 р., 75 студентів, які виконали попередні види практики приступили до роботи у 27 базових навчальних закладах та за місцем майбутнього працевлаштування.

У звязку з оголошенням карантину у школах студенти приступили до занять у коледжі з 13.02. 2018 р. Терміни практики будуть зміщені.

Шановні студенти! Слідкуйте за оголошенням про зняття карантину у школах та продовження практики.

А зараз до вашої уваги пропонуємо враження випускників про проходження переддипломної педагогічної практики: 

Наші враження від переддипломної практики (Читати/Переглянути)

Літня педагогічна практика 2016 н.р.

   Для студентів 3 - А, 3 - Б, 3 - В, 3 - Г, 2 - Є спеціальністі «Початкова освіта»; 3 курсу спеціальністі «Образотворче мистецтво» передбачено проходження літньої педагогічної практики.

До цього виду практики були допущені 107 студентів спеціальністі «Початкова освіта»,  20 студентів – «Образотворче мистецтво».

Студенти спеціальності «Початкова освіта», «Образотворче мистецтво» проходили практику в дитячих оздоровчих таборах на Азовському морі - «Ювілейний», «Лазурна райдуга», на Дніпрі - «Маяк» (Вільноандріївка), «Супутник» (Великий Луг) та 73 студенти працювали у пришкільних таборах (3-А – 9;  3 - Б - 8;  3- В - 6; 3 - Г – 13;  2 - Є - 13; 3 - ОМ - 14).

Підготовка до літньої педагогічної практики відбувалась у процесі вивчення психолого – педагогічних дисциплін, а також в ході факультативу «Підготовка студентів до роботи з дітьми в літніх оздоровчих таборах»  із залученням до співпраці фахівців – директорів таборів, організаторів дитячого дозвілля (Архіпова О.О., Присоха К.Ф., Куліковський С.С.). Студенти готовили матеріали (наочність, посібники, розробки свят, розваг, ігор), розучували  пісні, масовки.

У літніх таборах за кожним загоном закріплюється по два практиканти. Практикант разом з вожатим, вихователем планує всю роботу в загоні і за цим планом працює.

Протягом літньої педагогічної практики студенти брали участь у виробничих нарадах, педагогічних радах, вивчали та аналізували досвід кращих вихователів, педагогів-організаторів, методистів, вели педагогічний щоденник; створювали умови для активного відпочинку, оздоровлення дітей і підлітків.

Усі студенти виконали програму практики.

 17.09.2016 року за результатами практики з метою підвищення рівня професійної майстерності вожатих КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА проводив ІІ обласний конкурс вожатських команд «Погляд у літо – 2016!» в рамках обласного проекту «Школа вожатської майстерності». Студенти навчального закладу взяли участь у цьому конкурсі, стали переможцями у номінаціях «Ми вожаті», «Педагогічні дебати».

19.09.2016р. в Запорізькому педагогічному коледжі  відбулася підсумкова конференція «Горизонти літа-2016р.», на яку були запрошені студенти 3-А,Б,В,Г та 2-Є курсів шкільного відділення та 3-ОМ, директори дитячих оздоровчих таборів «Супутник», «Маяк».

 У виступах випускників проаналізовані досягнення літньої педагогічної практики, умови успішного досягнення поставлених цілей, висловлено ряд пропозицій, зокрема:

- залучати частіше студентів до підготовки та проведення масових виховних заходів у коледжі;

- рекомендувати більше сучасних ігор, сценаріїв;

Пришкільні табори (Переглянути)

Супутник (Переглянути)

Організація педагогічного процесу у сучасній початковій школі

Організація педагогічного процесу у сучасній початковій школі

О.М.Мельник

...

Будь-яка свідома діяльність починається із мети, тому дуже важливо, щоб кожен вчитель чітко розумів, до якого результату слід іти, а модель випускника початкової школи повинна бути і на стендах і під склом на столі і в голові кожного вчителя

Ознайомитися з текстом доповіді

ЛОТ-2015 відбувся

Звіт про практику ЛОТу в коледжі 2015 року студентів груп 3-А, 3-Б, 3-В, 3-Г, 2-Є та 3-ОМ

Практика ЛОТу в коледжі 2015 року запам’ятається нашим студентам назавжди. Вони радо хочуть поділитися своїми емоціями.

3-А – «Синьо-жовті світлячки»

Першого дня наш загін був сонливий, не зовсім активний, не хотів приймати ні в чому участі, але згодом бажання допомагати та співпрацювати разом таки зародилося у наших сердечках.

Ми відкрили для себе багато нового, показали себе і на інших подивилися, поспівали і потанцювали.

На мить ми стали однією великою родиною.

Світлячки дякують всім викладачам-методистам за терпіння і допомогу.

Ми сподіваємося, що будемо гарними вожатими!

Успіхів у таборі!

Детальніше: ЛОТ-2015 відбувся