Переддипломна педагогічна практика студентів 3-Г дшк.

                                                                Завідувач з навчально-виробничої

                                          практики Гужва О.І.

Сходинка до професії.
 Переддипломна педагогічна практика студентів  3-Г  сп.012 Дошкільна освіта.

Завершилась безперевна практика студентів 3-Г дошкільного відділення.   У відповідності з діючими навчальними планами  24 студенти 3 курсу групи Г в період з 03.04 до 01.05.2018р. були розподілені в базові дошкільні заклади Хортицькоо району №232,235, 240, 272, 291, 7 студентів з них працювали за місцем майбутнього працевлаштування – в дошкільних закладах міста та області - №45, 244, 284,285 та інших.

Детальніше: Переддипломна...

Звіт про проходження переддипломної практики 4-А сп. «Дошкільна освіта».

Чий такий красивий дім?

Грають промені на нім,

Сяє напис «Колобок» -

Це Тетянки дитсадок.

Чий такий співучий дім?

Цілий день пісні у нім.

Кличе музика в танок.

Це Сніжани дитсадок.

Чий такий веселий дім?

Не змовкає сміх у нім.

А малечі - мов квіток!

Це Карини дитсадок.

Ось в таких різних дошкільних навчальних закладах Хортицького району (№231, 235,272,282, 287,291), міста та області ( №33,39,142, «Джерело», Матвіївський ЗНВК) проходили переддипломну педагогічну практику в якості вихователя 23 студентки 4 курсу групи А спеціальності «Дошкільна освіта».

1 березня 2018 року відбулася конференція за результатами переддипломної педагогічної практики. Під час конференції обговорювалися питання досягнень студентів, а також розкрили проблеми у підготовці майбутніх вихователів.

Ведуча конференції, методист практики і класний керівник студентів 4 курсу групи «А» Оласюк Ю.В. запропонувала цікавий сюжет для проведення конференції, яка мала назву «Щоденник пам’яті». «Гортаючи» сторінки такого щоденника, студенти поринули у світ спогадів.

Детальніше: Звіт про...

Введення в спеціальність 2-А, 2-Г

Завершилась п’ятитижнева практика «Введення в спеціальність». Спілкування з дитиною повинно будуватись як педагогічна взаємодія, яка складається з двох взаємопов’язаних процесів: спілкування і спільної діяльності.

Сутність процесу педагогічної взаємодії передбачає розвиток особистості дитини і самого вихователя. Особистість кожного учасника цього процесу отримує свободу для формування і розвитку в умовах комфортного психологічного клімату. Від особистісного потенціалу, професійних і спеціальних знань та умінь, поглядів і переконань педагога залежать ефективність і плодотворність спілкування і спільної діяльності.

 

Мінітвір-роздум

Літня педагогічна практика, 2017 рік

Навчальним планом для студентів 3-А, 2-Г сп. «Дошкільна освіта» передбачено проходження літньої педагогічної практики. 58 студентів дошкільного відділення були допущені до літньої педагогічної практики. Студенти проходили практику у базових дошкільних закладах Хортицького району № 205, 231, 232, 235, 240, 282, 287 та 291. Усі студенти виконали програму практики.

Детальніше: Літня педагогічна...

ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІЇ

15 травня 2017 року відбувся круглий стіл за результатами переддипломної педагогічної практики студентів 3 курсу групи Г спеціальності «Дошкільна освіта». Студенти коледжу проходили практику в базових дошкільних закладах Хортицького району №107,205,235,269,291 в якості вихователя.  Під час круглого столу відбулось обговорення здобутків і досягнень студентів, а також розкрили проблеми у підготовці майбутніх фахівців.

Детальніше: ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІЇ