Друк

Звіт з практики 

    Практика студентів 4 курсу груп А, Б сп. «Дошкільна освіта» з додатковою кваліфікацією «Керівник образотворчої діяльності» (викладач Чуйкіна Л. А.) проходила в одному з найкращих дитячих розвивальних центрів «Лазурний».  Комфортна ізостудія та зимовий сад налаштовували наших студентів на творчий підхід в проведенні занять з зображення натюрмортів, анімалістки, декоративно-прикладного мистецтва та художньо-дидактичних ігор.
    Студенти по-новому розкрили для себе світ дитячого малюнка та можливості реалізації творчості та креативності.

    Надзвичайно вразила всіх найприємніша частина практики – вистава «Театр фарб», яка була заключним акордом у проведені педагогічної практики зі спеціалізації «Керівник образотворчої діяльності». Королева-пензлик представила свої фарби через балетні па, музику та віршовані рядки. Кожна фарба прийшла з веселки зі своїм характером, в костюмі з нетрадиційних матеріалів та арт-розписом. Цікаво і весело для малюків проведені художньо-дидактичні ігри. Святковий настрій підтримала дискотека. Окрасою свята стала виставка творчих робіт дітей «Щедра осінь», виконаних разом із студентами-практикантами.
    Такою видалася практика наших дошкільниць. Попереду – творчі роботи з декоративного мистецтва, підготовка до переддипломної практики, студентська праця, снагу до якої підтримують гарячі дитячі серця й допитливі оченята. Тож, успіхів і творчих перемог вам, дорогі студенти. 

З повагою,

Чуйкіна Людмила Анатоліївна.