Проект Scholarship

Друк
Категорія: Новини
Опубліковано Субота, 20 квітня 2019 Автор Borodin

Добрий день! 

Запрошуємо ваших студентів взяти участь в соціальному проекті Scholarship в Україні та виграти грант 10 000 грн на сплату одного року навчання в вашому коледжі. 
Це головний приз. Для студентів, які посядуть 2-е й 3-є місця - заохочувальні призи в розмірі 2000 грн та 1000грн.
Подати заявку та ознайомитися з умовами конкурсу і темою для написання роботи можна на сторінці грантонадавача за посиланням https://deltabank-online.com.ua/grant-college/ .

Основна мета проекту Scholarship в Україні для коледжів - це мотивування здібних українських студентів до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так і гуманітарних та економічних. Також показати, що поняття ”престижності” професії полягає в якісному навчанні будь-якої спеціальності і відповідальній роботі та що здібності та знання можуть приносити прибуток вже зараз. 
Ми вже провели 2 конкурси для українських ВНЗів. З результатами проведення конкурсів та переможцями можна ознайомитися на сайті проекту https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2019-2/

Нас багато  хто підтримав інформаційно: ЗМІ, деякі міські та обласні ради, ВНЗ.  Але, на жаль, не всі ВНЗи допомогли з поширенням інформації серед своїх студентів.
Маємо надію, що викладачі Запорізького педагогічного коледжу повірять в конкурс і в своїх студентів та допоможуть їм скористатися цією можливістю.
Будемо вдячні за співпрацю!
Якщо треба підготувати текст новини - ми підготуємо.

З повагою, 
Юлія Валуєва
менеджер проекту  Scholarship в Україні
+38 (098) 688-27-28

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити