Мої перші сходинки до професії вихователя

Очевидно, що реалізувати першочергове завдання дошкільної освіти,а саме забезпечити малятам щасливе дитинство,спроможні лише вихователі,які здатні відчувати щастя самі й ділитися ним з іншими. Тож цілком приймаючи сучасні вимоги до професійної компетентності педагога, студенти 1 А та 2 Г, які щойно вступили до коледжу на спеціальність « Дошкільна освіта», ризикнули показати свої природні обдарування, вмотивованість вибору та перші кроки до професії вихователя у виховному заході професійного напрямку « Мої перші сходинки до професії вихователя» .

Детальніше: Мої перші...

Відділення підготовки вчителів з дошкільної освіти та образотворчого мистецтва

Графіки тематичного контролю за 2 семестр 2017-2018 н.р.

Завідувачка відділенням: Ушакова Віра Іллівна

Шановні  студенти і викладачі!

Щиро вітаю Вас з початком

нового навчального року!

Ладу й добробуту в кожну родину,

Радощів, щастя, добра і надії!

Хай до сердець Ваших лагідно лине

Слово Господнє, та збудуться мрії!

Результати успішності та відвідування студентів відділення підготовки вчителів з дошкільного виховання за II півріччя 2016-2017 н.р.

Результати успішності та відвідування студентів відділення підготовки вчителів образотворчого мистецтва за II півріччя 2016-2017 н.р.

Рейтинг груп на відділеннях - за результатами 1 семестру 2015-2016 навчального року 

Перші сходинки до професії

   З метою розкриття творчого потенціалу студентів, зміцнення мотивації до педагогічної діяльності, престижу професії вихователя, розвитку молодіжних педагогічних ініціатив 07 листопада  2016 року відбувся виховний захід професійного напрямку « Мої перші сходинки до професії вихователя» серед студентів груп 1А та 2Г дошкільного.

Детальніше: Перші сходинки до...