Перші сходинки до професії

Друк

   З метою розкриття творчого потенціалу студентів, зміцнення мотивації до педагогічної діяльності, престижу професії вихователя, розвитку молодіжних педагогічних ініціатив 07 листопада  2016 року відбувся виховний захід професійного напрямку « Мої перші сходинки до професії вихователя» серед студентів груп 1А та 2Г дошкільного.

   З метою розкриття творчого потенціалу студентів, зміцнення мотивації до педагогічної діяльності, престижу професії вихователя, розвитку молодіжних педагогічних ініціатив 07 листопада  2016 року відбувся виховний захід професійного напрямку « Мої перші сходинки до професії вихователя» серед студентів груп 1А та 2Г дошкільного .

    В конкурсах професійного спрямування  кожна з учасниць проявила себе  майбутнім педагогом за покликанням, а головне безмежно люблячим дітей і свою професію. Конкурсантки представили своє життєве кредо в «Візитній картці». . Продемонстрували свої таланти і захоплення в конкурсі « Мій коник». Оригінально презентувала   Світла Даша малюнок на полотні «Натюрморт з парасолькою», Ватутіна Катя представила свої роботи вишивки з бісеру, Трошина Ганна виконала  колоритний Танок ляльки , показали свої музичні здібності гри на фортепіано Костишен Настя та танцювальні Трофименко Марія. Варто відзначити кмітливість та креативность, ерудованість та артистичність наших студентів   в конкурсах  «Казковий водограй», « Пісенний вернісаж», « Педагогічна гримерка», «Еники-беніки».

    Всі учасниці були нагороджені грамотами в номінаціях та пам’ятними подарунками.

 

Вітаємо з перемогою!