Ліцензії та сертіфікати

Пробне ЗНО-2019!!!

До уваги сутдентів 2-х курсів!!!

Детальна інформація (натисніть ТУТ!)

УВАГА - премія міського голови!

Відповідно до Положення Запорізької міської ради про порядок надання матеріальної підтримки обдарованій молоді м.Запоріжжя п`ятьом студентам коледжу буде надана премія міського голови.

 Головними критеріями щодо призначення матеріальної підтримки обдарованій молоді міста є:

 • високий бал успішності у навчанні;
 • досягнення у науковій роботі;
 • досягнення у громадській та волонтерській діяльності;
 • досягнення у спорті;
 • досягнення у творчій та аматорській діяльності;
 • значний особистий внесок у розвиток молодіжного руху міста.

Рейтинг кандидатів розраховується шляхом додавання балів за такими критеріями:

 • Середній бал успішності у навчанні за семестр: «5» - 10 балів; «4» - 9 балів.
 • Особиста участь в організації міських заходів – 10 балів.
 • Перемога (особиста або у складі команди) у конкурсах, змаганнях, олімпіадах, фестивалях міського рівня – 10 балів.
 • Обов`язково! Участь у проведенні міських заходів,спортивних змагань, наукових олімпіад,конференцій, культурно-масових заходів – 4 бали.
 • Заняття волонтерською, благодійною діяльністю – 6 балів.
 • Участь у роботі громадських рад, організацій, об’єднань – 6 балів.
 • Наявність статей, публікацій у наукових виданнях – 8 балів.
 • Наявність нагород, відзнак, подяк, похвальних листів – 6 балів.

 Участь у конкурсі є добровільною. Анкети необхідно подати до 28.12.2018 (включно), ауд. 030 (Студентський парламент).

Оргкомітет

АБІТУРІЄНТ - 2019

Педагогічний коледж прямує на 20-ту спеціалізовану виставку навчальних закладів «Абітурієнт - 2019»!!!

З 8 по 10 листопада педагогічний коледж КЗВО"ХННРА"ЗОР, під керівництвом Лопатинської Наталії Анатоліївни бере участь у щорічній спеціалізованій виставці «Ярмарок освіти», що розмістилася у виставковому центрі «Козак-Палац».

У майбутніх абітурієнтів була змога поставити питання безпосередньо викладачам закладу та побачити результати роботи наших студентів з різних спеціальностей.

Світла пам`ять

28 вересня 2018 р. пішла з життя викладач музичних дисциплін Запорізького педагогічного коледжу Олександра Миколаївна Руденко.

У 1958 році вона прийшла до педучилища, його колишня студентка, і пропрацювала тут усе своє життя,  доклала  всі свої сили, знання, вміння, щоб майбутні вчителі, вихователі були музично розвинутими та грамотними. Олександра Миколаївна викладала співи, фортепіано, була керівником хору впродовж 13 років. В області, починаючи з 1965 року проводились щорічні огляди художньої самодіяльності, на яких хор Олександри Миколаївни посідав 5 разів перше місце. Хор виступав на сцені педучилища, РБК, на підприємствах, в колгоспах з шефськими концертами.

Руденко О.М., маючи голос з чудовим тембром, постійно брала участь у концертах. Вона виступала і як солістка, і співала  в дуеті, тріо з викладачами. Все своє життя працювала О.М. Руденко з різними учнями. Вона вчила їх правильно співати, розширювала їх співацький діапазон, дбала про їх музичний кругозір та загальну культуру. Завжди зібрана, принципова, доброзичлива, вона була віддана своїй справі.

Для Олександри Миколаївни училище на все життя стало і першим домом, і другим. Після виходу на пенсію вона була частою гостею в коледжі,  викладачі музики запрошували її до себе на засідання комісії, на концерти, та завжди прислухались до її порад, ділились з нею своїми враженнями, планами.

За всім цим – великий професіоналізм та знання своєї справи Здавалося б, звичайне життя. Але за ним: і голодне дитинство, і страшна війна, і тяжкі післявоєнні роки. А за ними – красива людина з красивими справами. Такою вона була і залишиться в нашій пам’яті   -   Руденко Олександра Миколаївна.

 

 

Викладачі музичних дисциплін.