Конкурс композицій!

21 квітня проводиться конкурс з композиції для учнів загальоосвітніх шкіл та спеціалізованих закладів освіти (база 9, 11 класів).

Формат виконання: А3, фарби, пензлі, палітра.

Реєстрація учасників9:30-9:55

Виконання завдання10:00-12:00

Підбиття підсумків13:00

Чекаємо!

Щеплення 4-5 квітня!

Увага! 4.04-5.04 — безкоштовно будуть робити щеплення від:

  • дифтерії (гостре антропонозне інфекційне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передавання збудника);
  • правця (гостре інфекційне захворювання, що уражає нервову систему, породжує тонічні і тетанічні судоми скелетних м'язових волокон, що призводять до асфіксії).

При собі мати ОБОВ`ЯЗКОВО: рукавиці (парні), шприц (2 мл).

Увага студентам 2-х курсів!!!

Консультації до ДПА з інформатики будуть проводитись з 20.03 по 30.04 в актовій залі. Графік консультацій і тематику можна переглянути ТУТ!

Вічна пам'ять

14 січня 2018 року пішов у вічність Фоменко Іван Федорович.
Іван Федорович – добра і своєрідна часточка історії нашого закладу.
…Зовсім молодим, недосвідченим юнаком він переступив поріг Запорізького педагогічного училища – «старого» приміщення, що на вулиці Комінтерна у селищі Верхня Хортиця. І звідти, з Комінтерна, пролягла педагогічна дорога, що стала долею.
   Людина унікальних знань і можливостей, Іван Федорович швидко завоював серця колег і учнів, які створили своєрідну формулу його імені – Людини доброї, щедрої, кмітливої, готової прийти на допомогу. Людини, яка – попри всілякі труднощі! – був зразком діяльного оптиміста, дотепного гумориста й жартівника.
Скільки добрих справ для нашого закладу зробили умілі й сміливі руки Івана Федоровича!.. Скільки разів з ним до студентського сільгоспзагону «Славутич» рушали влітку сотні вихованців, щоб разом прожити кілька тижнів щасливого життя!.. Скільки уроків фізики і астрономії, ТЗН, ДПЮ і ЦО, БЖД і ОП провів Іван Федорович!..
   Фоменко Іван Федорович належав до числа небагатьох універсальних і надійних людей, яким важко знайти заміну.
Викладачі, студенти, батьки глибоко переживають втрату.
    Хай світла пам’ять про Вас, Іване Федоровичу, збережеться  в серцях  багатьох із нас.

Хто, якщо не ми?

Бійці полтавського полку 16 ОМПБ отримають до Дня Святого Миколая від викладачів та студентів Запорізького педагогічного коледжу протизастудні та противірусні ліки, а символічні поробки студентів та вітальні листівки з побажаннями добробуту, миру, особистого щастя допоможуть створити святковий настрій. Дякуємо за небайдужість!