Урочисте вручення дипломів 2019

   28 червня 2019 року в ПК Хортицький відбулося урочисте вручення дипломів випускникам педагогічного коледжу Хортицької національної академії.

    Вручення дипломів, обмін побажаннями, сльози і сміх, пісні та вальс – це те, що запам’ятається. Дівчата у гарних вечірніх сукнях, хлопці у костюмах. Такі вродливі, по-дорослому серйозні, схвильовані, але щасливі, вони не стримували ні посмішок, ні сліз. Для них випускний бал є певною межею, за якою розпочинається доросле життя. Безліч можливостей для самореалізації, здійснення мрій і задумів, широка дорога нового життя, самостійного, дорослого.
   Щиро бажаємо вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!
    Щасти вам у всьому! В добру путь, випускники 2019 року!

Фотозвіт (переглянути можна ТУТ!)

Вручення дипломів 2019!

28 червня 2019 року о 14.00 відбудеться

урочисте вручення дипломів випускникам у ПК «Хортицький».

Запрошуємо всіх бажаючих!

Свято останнього дзвоника 2019!

   В останній день травня о 8 год. на подвір'ї педагогічного коледжу Хортицької національної академії  зібралася   дружня родина викладачів, студентів та  схвильованих батьків. Зі святом Останнього дзвоника привітали проректор з навчальної роботи Елліна Позднякова - Кирбят’єва,  керуючий  справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, заступник голови Запорізької міської ради Анатолій Пустоваров. На свято завітав і заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району Віталій Крайнов.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Для  восьми випускних груп  він пролунав прощальною мелодією.

Теплі привітання, почесні грамоти, квіти, торти, пісні, прощальний вальс, слова вдячності випускників   - це традиційне свято Останнього дзвоника у нашому закладі.

У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники!

          Вдалої сесії, студенти!

І знову перемога викладачів...

28.05.2019р. відбулись змагання з волейболу серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Збірна команда педагогічного коледжу з волейболу у складі: Смоляка В.М., Шадова В.А., Чечені В.С., Поповича І.Ф., Бородіна А.А., Шолохової Є.В., Зінченка Р.В., Юрченка К.І., - зайняли І місце в обласних змаганнях серед викладачів вищих навчальних закладів. ВІТАЄМО З ЧЕРГОВОЮ ПРЕМОГОЮ!

Спортивна зустріч академії і педагогічного коледжу

14.05.19р. відбулась товариська зустріч викладачів і студентів Хортицької академії і педагогічного коледжу. Зустріч пройшла в теплій, спортивній атмосфері.

Рада ФК