Мої перші сходинки до професії вихователя

«Дерево педагогічного щастя» - символ заходу, вже очікувало разом з тими, хто прийшов вболівати за учасників: батьки студентів, подруги зі школи, нові друзі- однокурсники та викладачі коледжу. В оновленому актовому залі, з урочистим піднесенням були представлені учасники групи 1А: Ілінова Єлизавета, Лисенко Анастасія, Сизоненко Даря та групи 2 Г Камисова Анастасія і Бузницька Вікторія. Всі учасники зрозуміли формулу успішності: мета+ праця + здібності + винахідливість+ креативність!!!

Учасники були переконливі у презентації «Візитки», показі креативних костюмів до дитячих свят з нетрадиційних матеріалів в «Педагогічній гримерці», прояві співочих здібностей та вмінні відповідати на дитячі запитання в конкурсі « Еники –Беники».Але всіх вразили обдарування юних учасниць: створювати мультиплікаційні фільми з пластиліну (Лисенко А.), виконувати романтичний вальс ( Сизоненко Д. ), плести мереживо з бісеру ( Ілінова Є. ), акторська майстерність у читанні віршів ( Камисова А.) та здібності у приготуванні смачних десертів (Бузницька В.).

Шановне та компетентне журі у складі Редько О.О.- заступника директора з виховної роботи,Світлої Д.( 3 Г дшк), викладачів Кострікової В.Г, Овчинікової В.І., Стеблюк О.А та Чорної Г.В. – соціального педагога, визнали, що всі дівчата талановиті і заслуговують номінацій конкурсу: «Міс Чарівність», «Міс Інтелектуальність», «Міс Грація», «Міс Артистичність», « Міс талановитість».

Щиро і натхненно привітали учасників-переможців заступник директора з виховної роботи Редько О.О., голова профспілкового комітету Лапіна А.О., завідуюча дошкільним відділенням Ушакова В.І. та побажали творчих злетів в опануванні майбутньою професією.