Осінь! Яка ти?

В педагогічному коледжі з п’ятнадцятого по вісімнадцятого жовтня викладачі природничих дисциплін разом зі студентами прислухались до найчарівнішої пори року.

Осінь! Яка ти?

Часом холодно, часом спекотно, часом дощ, часом сонце блищить.

Золота і червона… таємна. Подаруй нам тепла ще хоч мить.

Ми до тебе, немов малі діти, очі й душі уже в небеса…

І огорне ласкаво і ніжно нас природи любов і краса.

Протягом тижня студенти (третього курсу групи Є - Боімбетова Д., Янковська Я., Цибанова О. та ін.) і викладачі прислухались до поезії природи; збирали макулатуру та брали участь у конкурсі малюнків (2ОМ - Шишова М., Парасенюк В., Шульга Д., Когут О., Кзьменко К.; Сотникова М., Югіна М. – 1ОМ; Житомирська М., 1д Рабченюк П. – 2а шк. та ін.);

проводили аукціон поробок з природничих матеріалів(Маслакова А., Орехова А., Циганок А. – 1 ОМ);

«перебирали» мозаїку осені(Содель Н. 2в, Тимцьо Є. 2а шк.);

 брали участь у квесті «Стежинами осені», розгадували ребуси(Кудлай М., Ткаченко Д., Будовська Г. 2г шк.);

проводили екологічні розваги(Тимцьо Є., Рабченюк П., Родна К. -  2а шк.),

пробували очищати воду(Плівачук В., Петренко С. – 2а шк.); співали в караоке пісні про осінь(2в).

Ми щиро дякуємо нашим бібліотекарям (Руденко О.Ф.) за чудову виставку до тижня комісії.

Ми вдячні черговій групі 2 В курсу.

До вашої уваги – фотовернісаж. Здається фотографії говорять самі за себе...

Аукціон виробів з природного матеріалу

В рамках тижня природничих дисциплінДолденко Валентина Леонідівна 16 жовтня організувала ярмарку виробів з природного матеріалу.

Більшість з виробів були виготовлені за допомогою листя, овочів, фруктів, квітів та інших природних матеріалів. Чарівні та незрівнянні авторські композиції дають змогу довше зберегти красу осені, заряджають позитивними емоціями. Отримані кошти передані студентському парламенту для притулку бездомних тварин.

 

Квест «Стежинами осені»

В рамках тижня природничих дисциплін 17 жовтня Петриченко Наталія Леонідівна, студентка 2-Ашк. Тимцьо Єлизавета та студенти 2Вшк. провели захоплюючий квест «Стежинами осені». Учасники квесту виконували різноманітні цікаві завдання, які стануть у пригоді на практиці у школі: розгадували загадки про осінь, створювали асоціативний кущ, складали по частинам приказки та прислів’я, розрізняли їстівні та неїстівні гриби.

Найкраще впорались із завданням студенти групи 1-Адшк. із результатом 42 бали та зайняли почесне I місце. З однаковою кількістю балів II місце зайняли студенти груп 1-Ашк. та 1-Вшк. (30 балів). На III місці – студенти групи 1-Бшк. (27 балів), а на IV місці – студенти групи 1-ОМ (24 бали).

Ви – молодці! Так тримати!

 Конкурс малюнків «Природи лагідна краса»

В рамках тижня природничих дисциплін Петриченко Наталія Леонідівна 16 та 17 жовтня провела конкурс малюнків «Природи лагідна краса». Кращі роботи були виставлені в фойє коледжу.

Чудові та неповторні студентські малюнки та вироби створили дивовижну атмосферу. Кожен із тих, хто проходив повз виставки, зупинявся хоча б на хвилинку та поринув у яскравий світ творчості, пізнав прекрасне царство осені.