Активісти студентського самоврядування спробували себе в ролі депутатів обласної ради

10 грудня 2018 року з ініціативи Запорізької обласної студентської ради та з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулася зустріч представників профспілок та студентських рад різних університетів та коледжів області з очільником обласного парламенту Григорієм Самардаком.

Плювака Вікорія, голова студентського парламенту педагогічного коледжу, також стала гостею Запорізької обласної ради,  де  мала можливість дізнатися більше про роботу депутатського корпусу, у сесійній залі взяти участь в імпровізованому пленарному засіданні, проголосувати за запропоновані рішення, а також побувати в Медіа-центрі Запорізької обласної ради.

 

Ярмарка 10.12

Уже декілька років поспіль студенти та викладачі відділення «Образотворчого мистецтва» проводять новорічні благодійні ярмарки власних творчих робіт: ялинкові прикраси, новорічні маски, кераміка, живопис, вироби декоративно-прикладного мистецтва, розпис хною… Вилучені кошти – це завжди допомога тим, кому вона вкрай необхідна. Мета цьогорічного ярмарку – гроші на подарунки до Дня Святого Миколая для дітей воїнів АТО. 

Дякуємо за небайдужість!

Здоров′я - це спорт

29 листопада відбулося засідання гуртка «Здоровому все здорово»  (кер. Петриченко Н.Л.),  основна мета якого -пропаганда здорового способу життя. В гуртожитку  коледжу зібрались всі небайдужі до власного здоров’я. Члени гуртка дискутували з присутніми з питань раціонального харчування та впливу фізичної культури на здоров’я людини. Зустріч була цікавою та досить корисною.

ФОТОЗВІТ

 

 

Допоможи дитині з інвалідністю

 Раз добром зігріте серце, вік не охолоне.

                                                                Т.Г.Шевченко

У грудні студенти коледжу підтримали ініціативу студентського парламенту долучитися до загальнорайонної акції «Допоможи дитині з інвалідністю». Зібравши певну кількість коштів, придбали засоби гігієни, фрукти, цукерки і  відвідали дітей з інвалідністю. «Емоцій було безліч: і радість бачити посмішку дитини, якій так складно жити, і цікавість, і захоплення силою духу батьків, які не зреклися дитини, і бажання допомогти. Посміхалися і батьки, які раділи новим спілкуванням.» (Ліза Ілінова, 2 Адшк.)

Студенти в свою чергу отримали цінний досвід спілкування з такими дітками.

«Я – пішохід»

Повторити правила дорожнього руху для пішоходів; розвивати кмітливість і винахідливість ; виховувати навички свідомої дис­циплінованої поведінки на вулиці, дорозі, у громадському транспорті - такі завдання стояли перед студентами перших курсів, що зустрілися на конкурсі « Я – пішохід».

Команди «Блондинки за кермом» ( 1А шк.) «Амазонки дорожнього руху» ( 1 Б шк.) « Стоп. Червоний»(1 В шк.) «Маленькі Зебрики» (1Г шк.), «Марвел» (1 А дшк.) розгадували дорожні ребуси і кросворди, відшукували дорожні знаки і читали Правила дорожнього руху стилем РЕП. Зі всіма завданнями справлялися весело,з азартом, бо відчували підтримку своїх уболівальників, які в цей час були не пасивними глядачами, а заробляли додаткові бали для своєї команди. Вікторина з історії правил дорожнього руху, історії появи автомобіля тривала  і серед уболівальників. Найбільшу кількість додаткових балів подарували друзі команді «Маленькі Зебрики» - 15. А найбільшу кількість балів  набрали «Амазонки дорожнього руху» - 41. Проте переможцями стали всі присутні, бо кожен член групи підтримки отримав солодкий «Джек», всі команди - смачні рулетки.

А головне - всі переконалися: ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ТЕБА!!!

 

 

 

Відеобатл (Переглянути ТУТ)