1.03.14_І лине над землею Шевченкове святеє слово

Фестиваль Українського Слова і Пісні

«І лине над землею Шевченкове святеє слово» у ЗПК

У перший день весни традиційно  Запорізький педагогічний коледж гостинно відчинив двері учасникам щорічного  фестивалю Українського Слова і Пісні «І лине над землею Шевченкове святеє слово» .

Світла, по-святковому прибрана актова зала зустріла студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації м. Запоріжжя та області. На свято завітали студенти із 15 вузів, у тому числі з Мелітополя, Василівки, Оріхова.

         З вітальним словом до студентів та викладачів звернувся директор Запорізького педагогічного коледжу, кандидат  педагогічних наук           Мельник Олександр Миколайович, побажав учасникам творчої наснаги, успіхів та приємних хвилин спілкування.

А потім майбутні  вчителі, аграрії, правники, енергетики, медики, економісти із захопленням читали безсмертні рядки генія національного та світового рівня Тараса Григоровича Шевченка, виконували авторські поезії, присвячені Кобзареві. У залі лунали протягом трьох годин Українське Слово та Українська Пісня. Урізноманітнили свято музично-літературні композиції про Шевченка та на твори Великого Кобзаря.

Всі учасники фестивалю отримали дипломи і значки з логотипом           200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка та символікою Запорізького педагогічного коледжу.

Подібні заходи об`єднують людей і дають змогу талановитим дітям і молоді  зробити  ще один крок до пізнання творчості Великого Кобзаря.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити