Всеукраїнська скаутська організація "ПЛАСТ" запрошує

Якщо Ви любите Україну, її мальовничу природу, подорожі, активний спосіб життя і небайдужі до патріотичного виховання дітей, хочете дружити із дієвою молоддю України та інших держав, ласкаво просимо на ознайомчо-пізнавальний, вступний  семінар до КВДЧ (Кваліфікаційний Вишкіл Дійсного Членства)  ПЛАСТу. 25-26 квітня з 10.00 до 17.00 в приміщенні Запорізького Обласного центру молоді ЗОР, що по вул. Патріотичній, 49 (зупинка – площа Фестивальна).

З собою обовязково прихопити записничок, ручку та хороший настрій і друзів.

Скаутський рух - міжнародний неполітичний молодіжний рух, який своєю метою ставить підтримку молоді в її фізичному, розумовому і духовному розвитку, таким чином, щоб вона могла відігравати важливу роль у суспільстві.

Дата заснування «Пласту» - осінь 1911 р. Нині «Пласт» - найбільша та найстаріша українська скаутська організація, яка діє у багатьох країнах світу (зокрема,  Пласт у США, Пласт в Аргентині, Пласт у Канаді тощо) та об'єднує пластунів України й української діаспори. В Україні кількість пластунів становить близько 6 000 осіб. Діє організація майже по всій території України.

Докладніше про «Пласт» читайте на порталі - http://www.plast.org.ua

Довідки за вказаними контактами:

Зіновій м.т. (067) 124-25-77

Ігор м.т. (097) 972-19-51

Анна м.т. (093) 790-87-16

Група Вконтакті http://vk.com/plastzp

Додати коментар


Захисний код
Оновити