Фестиваль "Патріотів"

Фестиваль Українського Слова і Пісні

«Україна – це я! Україна - це ти! Україна - це ми, Україна!»

у Запорізькому педагогічному коледжі!

    У березні традиційно  Запорізький педагогічний коледж гостинно відчинив двері учасникам щорічного обласного  фестивалю Українського Слова і Пісні, який цього року проходив під гаслом  «Україна - це я! Україна - це ти! Україна - це ми, Україна!». 

    Світла, по-святковому прибрана актова зала зустріла студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації м. Запоріжжя та області. На свято завітали студенти із 20 вишів, у тому числі з Бердянська, Мелітополя, Василівки, Оріхова.

   З вітальним словом до студентів та викладачів звернулися заступник директора Запорізького педагогічного коледжу Смоляк Володимир Мирославович та головний спеціаліст Департаменту освіти і науки  Запорізької облдержадміністрації  Прийменко Галина Володимирівна, побажали учасникам творчої наснаги, успіхів та приємних хвилин спілкування.

    А потім майбутні  вчителі, аграрії, правники, енергетики, медики, економісти із захопленням читали безсмертні рядки геніїв національного та світового рівня Тараса Григоровича Шевченка та  Івана Яковича Франка, звучали авторські поезії і про минуле, і про сьогодення. У залі лунали протягом трьох годин Українське Слово та Українська Пісня.

Всі учасники фестивалю отримали дипломи  Запорізького педагогічного коледжу.

Подібні заходи об`єднують людей і дають змогу талановитій молоді  зробити  ще один крок до пізнання джерела творчості нашого народу.

 Фотозвіт

Додати коментар


Захисний код
Оновити