Життєва позиція

 

Ми усвідомлюємо, що час вимагає зміни підходів до навчання!

Від формального навчання, де дорослий передає інформацію, а дитина є пасивним реципієнтом, – до навчання через гру та дію, де в центрі процесу – дитина, яка відчуває себе вільно і радісно. Діти здобувають у грі готовність до викликів сучасного світу. Сучасні діти потребують сучасних підходів і середовища, яке є для них зрозумілим і природнім, середовища, яке наповнено грою і діяльністю. І тому педагог мусить опанувати ефективні способи взаємодії з дитиною.

З метою підготовки випускників до подальшої роботи навчальний заклад за підтримки Запорізького обласного інституту післядипломної підготовки запросив модераторів (Бондар С.А., Малевич Г.В., Черевичну О.А.,

Шварову Г.В. для проведення тренінгу  по впровадженню концепції «Нова українська школа» в  початковій ланці «Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі початкової школи» 29-30 листопада 2017року.

Проект «Сприяння освіті» було започатковано в 2010 році, коли було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом the LEGO Foundation (королівство Данія).

Метою проекту є сприяння розвитку якості освіти через всебічний розвиток дитини, зокрема компетентностей, необхідних для навчання протягом життя та становлення педагога-фасилітатора, який прагне відійти від педагогіки копіювання, шаблонування, практики однієї правильної відповіді та нав'язування свого бачення дитині. В основу взаємодії дорослого і дитини покладено підхід «навчання через гру».

На сьогодні проект «Сприяння освіті» в Україні є одним з наймасштабніших та найглибинніших для the LEGO Foundation в цілому та одним з найперспективніших у портфоліо the LEGO Foundation.

Студенти коледжу були розподілені у творчі групи,  налаштовані на сприйняття сучасних змін.

Сучасні діти вимагають таких методів, підходів, засобів, які спонукають думати, діяти і є для них цікавими. А що для дитини цікаво? Що змушує діяти, включатися в ситуацію, що є тим природнім середовищем, що допомагає їм розвиватися? Так, це – ГРА! Гра яка мотивує, яка навчає, яка розвиває.

Запорізький педагогічний коледж висловлює подяку керівникові цього проекту пані Оксані Ромі та тренерам за допомогу та підтримку у становленні вчителя нового покоління.

Додати коментар


Захисний код
Оновити