Святкування дня медика

«Лікарям тіла від лікарів людських душ»

Напередодні професійного свята у Запорізькій міській дитячій лікарні № 5 відбувся урочистий захід  до Дня медичного працівника, де вшановували людей найгуманнішої професії – лікарів, медичних сестер, санітарок. Привітати завітали представники місцевої влади: заступник міського голови, голова Хортицької районної адміністрації. Приємним сюрпризом для працівників лікарні стало привітання студентів нашого коледжу – «лікарям тіла від лікарів людських душ». Майбутні педагоги дякували медичним працівникам за віддану працю,побажали здоров′я, хорошої достойної заробітної плати, нових здобутків і перемог. І наостанок  виписали  «магам медицини» рецепт щастя. за яким до концентрату  доброти слід додати  пігулки  краси і везіння порошок і кілька крапельок здоров′я.  Медичні працівники погодилися для щасливого життя приймати мікстуру щодня.

А в цілому  захід видався щірим, теплим і світлим.

Тож, з Днем медичного працівника, шановні колеги.

Дитячий будинок « Сонечко» 2019

5 червня 2019 року студентами 2 - А курсу дошкільного відділення проведено розважальну програму до Дня захисту дітей для вихованців дитячого будинку « Сонечко».

Малеча  весело провела дозвілля в іграх та конкурсах, отримала солодкі подарунки.

Що може бути кращим аніж бачити щасливу дитячу посмішку?

Свято до Дня захисту дітей

28 травня до Дня захисту дітей Незалежна профспілка працівників прокуратури Запорізької області організувала справжнє свято для дітей співробітників прокуратури регіону.

Розпочалось святкування з нагородження маленьких учасників конкурсу дитячого малюнка «Я люблю Україну!».

Надалі просто  неба для дітей організували показові виступи працівники Кінологічного центру ГУНП в області, спортивні змагання та демонстрацію поліцейської і військової  техніки. А студенти педагогічного коледжу організували  розважальну програму для маленьких гостей: провели інтерактивні ігри та танцювальні батли.

Останній дзвоник 2019

Шановні працівники коледжу та студенти!

Запрошуємо всіх на свято Останнього дзвоника 31 травня 2019 року о 8.00

Ми лишаємо коледж і спогади чисті.
І йдемо в невідомі світи.
Рідний коледже! По доброму та урочисто
Рідним вогником з вікон світи!
Ми виходимо звідси вершини долати
Та робити нові відкриття.
Рідний коледже! Ми будем тебе пам’ятати
Кожен день, кожен раз — все життя!

Флешмоб "Одягни вишиванку!" 2019

16 травня 2019 року пройшов флешмоб «Одягни вишиванку! Підтримай свою культуру», метою якого було вшанування народної вишивки, традицій та обрядів нашої Батьківщини, а ще – продемонструвати, які чарівні ми – українці у святковій вишиванці. Багато охочих студентів і викладачів долучилися до акції і прийшли до коледжу в вишиванках. Ми пишаємося тим, що ми українці. Пам'ятаймо свої традиції!

Фото (для перегляду натисніть ТУТ!)