З професійним святом, дорогі колеги

1 жовтня 2015 року в Запорізькому педагогічному коледжі відбувся урочистий концерт з нагоди Дня працівників освіти. До присутніх  звернувся директор, кандидат педагогічних наук, доцент,  Мельник О.М., який привітав освітян з професійним святом і вручив Почесні грамоти Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації  Гужві О. І., Давиденко А.К., Євенко О. В., Лецюку І. З., Мельник І. М., Олійник А. П., Поповичу І. Ф., Редько О.О.,  Симоненко І. А., Ткачук Т. О. Запальними танцями і задушевним співом вітали присутніх студенти коледжу і вихованці театру-студії  «Музична казка» (Кер. Учкіна  Н.А., Литвиненко Х.Ю.)  Центру естетичного виховання Хортицького району.

 Багато теплих душевних слів на адресу освітян було сказано на урочистому заході, а виконавська майстерність артистів не залишила байдужим жодного з присутніх у залі, кожний номер супроводжувався бурхливими оплесками.

Святкового настрою викладачам коледжу додала виставка квіткових експозицій від студентів 1-их та 2-их курсів,  а також вітальні стіннівки від старшокурсників.

  А  2 жовтня студенти 3 курсу групи Б, сп. «Початкова освіта», привітали  викладачів флешмобом.