Звіт про проходження переддипломної практики 4-А сп. «Дошкільна освіта».

 

«Найголовніше завдання дошкільного навчального закладу – це зміцнення та збереження здоров’я дітей», наголосили про це студенти, які проходили практику в ДНЗ № 235 «Горошинка» під керівництвом Захарової М.М..

«Діти-чомучки», саме так називають студенти вихованців ДНЗ №231 «Малинка», які проходили практику під керівництвом Волошко Т.В..

Які форми роботи організовували та своїми досягненнями поділилися студенти, які проходили практику в ДНЗ №291 «Витязь» під керівництвом Овчинікової В.І..

Методист практики Стеблюк О. А. звернула увагу студентів на те, що чим раніше дитина навчиться читати, рахувати, тим краще, тим більше у них буде часу для того, щоб до 7- 8 років удосконалювати свою техніку. А чи так це на практиці, розповідали студенти з ДНЗ №287 «Біла гвоздика».

Всі студенти групи знають, що провідним видом діяльності дітей дошкільного віку є гра. А тому, в ДНЗ № 282 «Олеся» діти грають зажди. Сдуденти - практиканти, які проходили практику під керівництвом Оласюк Ю.В., розповідали, як, використовуючи конструктор LEGO, можна навчати дошкільників.

Коваленко Настя, Четверик Настя, Щербина Аня, Маловічко Юля і Павлюк Маша проходили практику за місцем майбутнього працевлаштування. Які знахідки в своїй роботі відшукали, що цікавого є в тих, нових для них садочках, своїми враженнями і поділилися дівчата.

Таємницями переддипломної практики зі спеціалізації «Вихователь логопедичних груп» поділилися 16 дівчат, які проходили практику в ДНЗ №237 «Смородинка» в я кості вихователя логопедичної групи.

Hello! Саме так тепер вітаються діти, яким пощастило побувати на заняттях студентів, які здобувають спеціальність «Вчитель іноземної мови в ДНЗ». Вони зазначили, що наприкінці їхньої практики іх вихованці розповідали вірші англійською.

Співавтором написання багатьох томів книги «Щоденник пам’яті» є завідувач з навчально – виробничої практики Гужва О.І.. Цінні поради і мудрі настанови, які щоразу отримували від Ольги Іванівни, студенти запам’ятають назавжди.

«…Я знову запрошую Вас перегорнути сторінку нашої книги. В недавньому минулому студенти дошкільного відділення ЗПК, а нині майже спеціалісти з дошкільної освіти на ганку рідного навчального закладу. За плечима навчання у коледжі, міцні знання з педагогіки, психології, різних методик, перший педагогічний досвід, а попереду – нові зростання, досягнення, цікава професійна діяльність. Я впевнена, вас Там чекають!...» - саме такими словами завершилася конференція за результатами переддипломної педагогічної практики студентів 4 курсу групи А сп. «Дошкільна освіта»

 

Методист практики, класний керівник 4 курсу групи А Оласюк Ю.В.