Літня педагогічна практика 2018 дошкільного відділення

Для студентів спеціальності  «Дошкільна освіта» навчальним планом передбачено проходження літньої педагогічної практики з 01.06.2018 р.(база 9 класів) і з 24.06.2018 р.(база 11 класів) протягом 3,5тижнів. До літньої педагогічної практики були допущені 42 студенти спеціальності «Дошкільна освіта».

Метою літньої педагогічної практики є поглиблення професійно-педагогічних знань і умінь студентів, формування  компетентностей виховної роботи з дітьми дошкільного віку в літній період.

Літня педагогічна практика студентів 3-А та 2-Г спеціальності 5.01010101 «Дошкільна освіта» проходила в червні та липні  в ЗДО Хортицького району м. Запоріжжя (№ 231, 269, 235, 291, 205, 287, 240 ).  Всі виконали програму практики.

У літні місяці діти відпочивають від навчання, а їх перебування в ЗДО підпорядковане оздоровчій меті, тобто укріпленню фізичного та психічного здоров’я.. Життя дітей організується за літнім режимом. У цей період зменшується кількість обов’язкових занять і збільшується час перебування дітей на свіжому повітрі (до 80% всього часу), ранковий прийом дітей, ранкова гімнастика відбуваються на ділянці закладу.

У ДНЗ час неспання складається із різноманітної діяльності. Це організовані (за спеціальним розкладом) праця, самостійна та організована ігрова діяльність, розваги. У літній період велика увага надається ігровій діяльності, ознайомленню з оточуючим і природою рідного краю. Студенти усвідомлювали, що у процесі гри вирішуються освітньо – виховні задачі, формуються та удосконалюються необхідні уміння та навички, закріплюються й поглиблюються їх уявлення про оточуючу дійсність. Випускники проводили різноманітні для дошкільників ігри за характером і змістом: сюжетно-рольові, дидактичні, рухливі, спортивні, ігри-забави, народні тощо.

Кожна підгрупа студентів підготувала презентацію за основними напрямками роботи влітку, де чітко визначила тему, мету, форми роботи. Саме літня педагогічна практика  дала змогу нашим студентам  себе реалізувати  і виявити здібності й таланти. Пропонуємо презентації для перегляду.

Матеріали, презентації можна переглянути ТУТ!