Гордість коледжу

     Ми дуже чекали результатів фінального етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся 2 лютого 2019 року у Класичному приватному ліцеї м.Запоріжжя. Від нашого навчального закладу на цей конкурс  була запрошена студентка  3 курсу групи Б шкільного відділення Денисенко Катерина разом з її наставником-викладачем Гафаровою Т.М.

      І наші старання та сподівання не були даремними: за результатами фінального етапу вищеназваного конкурсу нагороджується дипломом І ступеня студентка Педагогічного коледжу комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради Денисенко Катерина Володимирівна (наказ Міністерства освіти і науки України №418 від 01.04.2019р. «Про нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»).

     Катю, ти - молодець! Ти дуже талановита дитина, творча особистість! Ми всі тебе вітаємо із такою серйозною і важливою перемогою і зичимо успіхів у всіх починаннях, постійних творчих злетів, пошуків нового та досягнення високих результатів.

Додатки