«Право у моєму житті»

19 вересня 2017 року працівниками Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Запорізькій області проведено правовий кінолекторій із студентами та викладачами Запорізького педагогічного коледжу на тему «Право у моєму житті». Метою зустрічі було сформувати у студентів розуміння важливості права в їхньому житті та необхідності активної позиції в реалізації ними своїх прав. Під час заходу було продемонстровано фільм про права людини. 

Крім того, окрему увагу учасників заходу було звернуто на реформування органів юстиції, на мету та зміст проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Серед студентів та викладачів були розповсюджені інформаційні буклети «Я МАЮ ПРАВО: на безоплатну правову допомогу», «ТИ МАЄШ ПРАВО захистити свій бізнес і своє майно», «ТИ МАЄШ ПРАВО на освіту без корупції», «ТИ МАЄШ ПРАВО вирішити спір самостійно».

У гості до малечі

Відвідування Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації. Вже стало традицією відвідування дитячих закладів студентами коледжу. Ось і 13.04.2017  студенти 3-Г шк. разом з викладачами Петриченко Н.Л., Чорною Г.В. завітали до одного із тих закладів, де діти позбавлені батьківської турботи і любові, тому  так завжди  чекають гостей.

Детальніше: У гості до малечі

Тернінги для викладачів

13 березня проведено тренінгове заняття для викладачів на тему: «Толерантне ставлення до оточення».

Тренінгові занятя зі студентами перших курсів

У коледжі розпочато проведення соціальним педагогом низки  тренінгових занять зі студентами перших курсів. Цікавими та пізнавальними були зустрічі на  теми: «Хто я?», «Як розпоряджатися грошима?», «Спілкування. Три сторони спілкування»  та «Конфлікт. Шляхи вирішення конфліктів».

 

Тиждень проти насильства

У рамках тижня проти насильства було проведено акцію «Ні насильству!» та виховну годину для студентів 2-Є шк. на тему: «Життя без насильства».  Інформацію про те, як запобігти проявам насильства, студенти отримали із буклетів та інформаційного стенду. До акції долучилося близько   150-ти студентів, а  також викладачі коледжу

Фотозвіт

Більше статей...

  1. Соціальний педагог