Всесвітній день охорони психічного здоров’я

10 жовтня – Всесвітній день охорони психічного здоров’я.  З даної теми психологічною службою підібрано відповідну інформацію та оформлено стенд із слоганами. Студенти пригадали як підтримувати психічне здоров’я, як  і де отримувати позитивні емоції, радіти життю. 

«Я – студент ЗПК»

Протягом вересня практичним психологом та соціальним педагогом проведені заняття з елементами тренінгу для студентів перших курсів на згуртування групи та на тему: «Я – студент ЗПК». Під час занять студенти більше познайомились між собою, отримали позитивні емоції та інформацію про можливість звернення до психологічної служби коледжу у разі потреби.

«Разом з Психеєю»

До ювілею професійного свята психологів системи освіти України була проведена виставка-перегляд «Разом з Психеєю», на якій презентувати різноманітні заходи, що проводились протягом 2016-2017 н.р. та жива газета «Наші враження» з відгуками студентів щодо проведеної роботи. Вітаємо з 25-річчям!

Жива газета

Жива газета «Який образ у спілкуванні тебе більше приваблює?»

22 лютого у коледжі було створено «живу газету» і запропоновано студентам і викладачам відповісти на питання «Який образ у спілкуванні тебе більше приваблює?» сильний і незалежний або добрий, щирий, комунікативний. Всі голосували смайликами. У голосуванні із результатами 79 голосів переміг образ доброї, щирої, комунікативної, із почуттям гумору дівчини.