Конкурси… Фестивалі…

16 лютого 2019 року студентки педагогічного коледжу Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії, солістки вокально-естрадної студії «Ритм» (кер. заслужений діяч естрадного мистецтва України, відмінник освіти Алсу Давиденко),  взяли участь в обласному етапі фестивалю-конкурсу патріотичної пісні та поезії «Україна – це Ми» у рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина», який відбувся у ПК «Орбіта».  Нагороджена  дипломом  за участь Кудлай Маргарита (1- Г шк.) і диплом лауреата (3 місце) отримала Туша Юлія (2 - Г дшк.) у  номінації  «Вокал».

Цього ж дня дівчата стали переможницями Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Таланти Хортиці – 2019» (у ПК «Титан») у номінації «Естрадний вокал»:  Юлія Туша отримала диплом лауреата ІІІ ступеня, а  Маргарита Кудлай - лауреат  ІІ ступеня.  

Відрадно, що Юлія і Маргарита не розгубилися серед гідних суперників (більше 130), зацікавили журі своїми талантами та отримали заслужені нагороди.

Вітаємо! Бажаємо дівчатам  нових звершень і творчих перемог!

Creative Box

Оголошення

У коледжі розпочав свою роботу новий креативний гурток з акторської діяльності «Creative Box». Якщо ти креативний, бачиш себе на сцені та просто хочеш провести час у приємній компанії – йди до нас !!   Приходь кожен четвер  у 115-ту аудиторію та відкривай для себе чудовий світ акторської гри.

Вокально-естрадна студія «Ритм»

Вокально-естрадна студія «Ритм» керівник Давиденко А.К.

В 1996 р однією з перших в місті була створена вокально-естрадна студія “Ритм”, яку називають „школою зірок”, бо серед її вихованців   багато лауреатів і дипломантів міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних, міських та інших конкурсів та фестивалів  таких, як: “Дитячий пісенний вернісаж”, “Шанс”, “Утренняя звезда”, “Крок до зірок”,“Азовські вітрила”, „Хортицькі зірки”, „Спадщина”, “Українська родина“, “Ялтинське літо”, “Боромля”, “Світ талантів”, “Пісенне суцвіття”, “Чураївна”, “Зорепад” та інші.  Протягом навчання в студії студійці розкривають і розвивають свої музичні здібності, оволодівають вокальною майстерністю, естрадною витримкою, сценічною культурою.

Незмінний керівник вокально-естрадної студії “Ритм” - Давиденко Алсу Казбеківна - викладач вищої категорії, викладач-методист,  відмінник освіти України, заслужений діяч естрадного мистецтва України,  лауреат і дипломант міжнародних, всеукраїнських, регіональних, міських та інших конкурсів і фестивалів - вкладає всю душу в своїх вихованців.

В цьому році до студії вступили Кудлай Маргарита, Туша Юлія, Ященко Єлизавета, Отришко Анна, Короткова Катерина, Лукаш Анна, які з великою шаною ставляться до популярної і сучасної естрадної пісні, вміють своїм виконанням пісень радувати серця слухачів. Солісти співають різні пісні, серед яких є твори  з репертуару Софії Ротару, Тіни Кароль, Ані Лорак, Ірини Білик, Гайтани, Тоні Брекстон та ін.  Пісням притаманні мелодійність, задушевність, стильова й тематична різноплановість. Вони легко сприймаються на слух і запам’ятовуються, гріють душу теплотою та  щирістю мелодії.

З піснею студійці подолають не тільки дороги і бездоріжжя, але й життєві негоди. Радує відчуття того, що майбутні вчителі зможуть залучити до пісенної культури і своїх вихованців, будуть прищеплювати любов до пісні, формувати музичну культуру  як складову духовної культури.

Студійців постійно запрошують на різні заходи, концерти як в коледжі, так і поза його межами. І сьогодні зірочки студії “Ритм” завжди раді співати для вас, дарувати вам добрий настрій, викликати щирі почуття, їх серця  випромінюють лише добро.

Фото студії (дивитись ТУТ)