Конкурс «Гринвіч»

У грудні 2018 року відбувся ІХ всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч». За 8 років існування конкурс став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації в напрямі освоєння англійської мови для багатьох учнів та студентів з різних регіонів України.

34 студента 1-2 курсів педагогічного коледжу Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії брали участь у конкурсі та отримали сертифікати і подарунки.

Вітаємо студентів 1 курсів, які показали найкращі результати: Лаврентьєву Анастасію (1-А шк.), Франчук Анастасію (1-Б шк.), Клименко  Уляну (1-Б шк.) та студентів 2 курсів Гринченко Марію (2-Б шк.), Дімітрову Діану (2-Б шк.), Шаповалову Олександру (2-А шк.)

Особлива подяка викладачу англйської мови Гостєвої Тетяні Леонідівні, яка взяла на себе організацію конкурсу серед студентів нашого навчального закладу, та викладачам коледжу Гузенко Катерині Олександрівні, Неборачко Олені Василівні та Євенко Олені Володимирівні за підтримку проекту та співпрацю у проведенні конкурсу в 2018 році.

Музично-театралізована вистава в ЗДО № 237

04.03.19 студенти 2 курсу групи А, спеціальності 012 Дошкільна освіта, які входять до складу гуртка «Перші сходинки до професії «Вихователь логопедичних груп» під керівництвом Зінченко О.А. провели музично-театралізовану виставу в ЗДО № 237 для дітей з вадами мовлення. Керівництво ЗДО висловило подяку за проведений захід.

Читати далі...

Конкурси… Фестивалі…

16 лютого 2019 року студентки педагогічного коледжу Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії, солістки вокально-естрадної студії «Ритм» (кер. заслужений діяч естрадного мистецтва України, відмінник освіти Алсу Давиденко),  взяли участь в обласному етапі фестивалю-конкурсу патріотичної пісні та поезії «Україна – це Ми» у рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина», який відбувся у ПК «Орбіта».  Нагороджена  дипломом  за участь Кудлай Маргарита (1- Г шк.) і диплом лауреата (3 місце) отримала Туша Юлія (2 - Г дшк.) у  номінації  «Вокал».

Цього ж дня дівчата стали переможницями Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Таланти Хортиці – 2019» (у ПК «Титан») у номінації «Естрадний вокал»:  Юлія Туша отримала диплом лауреата ІІІ ступеня, а  Маргарита Кудлай - лауреат  ІІ ступеня.  

Відрадно, що Юлія і Маргарита не розгубилися серед гідних суперників (більше 130), зацікавили журі своїми талантами та отримали заслужені нагороди.

Вітаємо! Бажаємо дівчатам  нових звершень і творчих перемог!