Вокально-естрадна студія «Ритм»

Вокально-естрадна студія «Ритм» керівник Давиденко А.К.

В 1996 р однією з перших в місті була створена вокально-естрадна студія “Ритм”, яку називають „школою зірок”, бо серед її вихованців   багато лауреатів і дипломантів міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних, міських та інших конкурсів та фестивалів  таких, як: “Дитячий пісенний вернісаж”, “Шанс”, “Утренняя звезда”, “Крок до зірок”,“Азовські вітрила”, „Хортицькі зірки”, „Спадщина”, “Українська родина“, “Ялтинське літо”, “Боромля”, “Світ талантів”, “Пісенне суцвіття”, “Чураївна”, “Зорепад” та інші.  Протягом навчання в студії студійці розкривають і розвивають свої музичні здібності, оволодівають вокальною майстерністю, естрадною витримкою, сценічною культурою.

Незмінний керівник вокально-естрадної студії “Ритм” - Давиденко Алсу Казбеківна - викладач вищої категорії, викладач-методист,  відмінник освіти України, заслужений діяч естрадного мистецтва України,  лауреат і дипломант міжнародних, всеукраїнських, регіональних, міських та інших конкурсів і фестивалів - вкладає всю душу в своїх вихованців.

В цьому році до студії вступили Кудлай Маргарита, Туша Юлія, Ященко Єлизавета, Отришко Анна, Короткова Катерина, Лукаш Анна, які з великою шаною ставляться до популярної і сучасної естрадної пісні, вміють своїм виконанням пісень радувати серця слухачів. Солісти співають різні пісні, серед яких є твори  з репертуару Софії Ротару, Тіни Кароль, Ані Лорак, Ірини Білик, Гайтани, Тоні Брекстон та ін.  Пісням притаманні мелодійність, задушевність, стильова й тематична різноплановість. Вони легко сприймаються на слух і запам’ятовуються, гріють душу теплотою та  щирістю мелодії.

З піснею студійці подолають не тільки дороги і бездоріжжя, але й життєві негоди. Радує відчуття того, що майбутні вчителі зможуть залучити до пісенної культури і своїх вихованців, будуть прищеплювати любов до пісні, формувати музичну культуру  як складову духовної культури.

Студійців постійно запрошують на різні заходи, концерти як в коледжі, так і поза його межами. І сьогодні зірочки студії “Ритм” завжди раді співати для вас, дарувати вам добрий настрій, викликати щирі почуття, їх серця  випромінюють лише добро.

Фото студії (дивитись ТУТ)