Світлий геній школи Павлиша

08 жовтня члени Асоціації гуманної педагогіки коледжу, студенти 4 курсу шкільного відділення Степаненко Н., Кривега В., Черняєва А., Желєва А., Плювака В., Хилько Д. та студенти групи 2-Г разом з викладачем психолого-педагогічних дисциплін Биковою Т.Б. організували та провели для першокурсників виховний захід «Світлий геній школи Павлиша», присвячений 100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського.

Майбутні вчителі були захоплені унікальною системою навчання та виховання в Павлиській школі. Студенти звернулись до золотих розсипів творчості талановитого педагога та письменника, до творів, які навчають як жити на світі, як бути справжньою людиною, як творити добро.

ВГ морально-етичного спрямування

Протягом навчального року студентами других-четвертих курсів шкільного відділення та образотворчого мистецтва проведено виховні години для дітей початкових класів в базових школах виховні заходи морально-етичного спрямування на теми «Читаємо твори Сухомлинського», «Вчимося робити добро», «Доброта врятує світ».

Виставка ілюстрацій до творів В.О. Сухомлинського

Викладач психолого-педагогічних дисциплін Бикова Т.Б. разом зі студентами другого курсу спеціальності 014 Спеціальна освіта (Образотворче мистецтво) організували виставку ілюстрацій до творів В.О. Сухомлинського, присвячену 100-річчю від дня його народження

Ідеї В.О.Сухомлинського в контексті Нової української школи

29 жовтня 2018 року в нашому навчальному закладі відбулася науково-студентська конференція «Ідеї В.О.Сухомлинського в контексті Нової української школи». Студенти 3-х, 4-х курсів шкільного відділення під керівництвом голови циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін розкрили актуальність порад В.О. Сухомлинського в світлі реформи Нової Української школи, а саме: вимоги до сучасного вчителя, нові підходи до організації освітнього процесу, до оцінювання навчальних досягнень та створення комфортного середовища для учасників навчально-виховної системи.