Фестиваль казок В.О.Сухомлинського

Студенти перших курсів шкільного відділення і 2-ОМ відкривають світ мудрої казки В. О. Сухомлинського.

Фотозвіт (для перегляду натисніть ТУТ...)

Година саморозвитку 25.02.2019р.

25.02.2019р. в педагогічному коледжі в рамках Асоціації гуманної педагогіки відбулася година саморозвитку студентів, яка була присвячена видатному педагогу-гуманісту, розробнику концепції гуманної педагогіки Ш.О. Амонашвілі.

Студенти 2-Б курсу Кухар М., Чупілко Д., Притула А. під керівництвом викладача педагогіки Рибенчук Н.І. ознайомили  присутніх  з життєвим та творчим шляхом Ш.О. Амонашвілі, психолого-педагогічними основами педагогіки співробітництва, законами та принципами гуманної педагогіки. Присутні мали можливість переглянути відео з виступу почесного президента Міжнародного центру гуманної педагогіки Ш. Амонашвілі на одному із семінарів.

Студенти 2-х курсів переймали досвід організації навчально-виховного процесу на засадах педагогіки партнерства. Знайомилися з методами та прийомами роботи видатного педагога, що допомагають скоротити дистанцію між вчителем та учнями на уроці.

Говорили про жертовність професії вчителя, місію педагога, який покликаний надихати дитину на творчість, самовдосконалення;  сприймати її такою, якою вона є; бути терпимим до її недоліків, утверджувати в ній впевненість у своїх силах. Гуманна педагогіка наближає дитину до пізнання самої себе. Обов’язок учителя – дати їй радість цього пізнання.

Слухачі переконалися, що гуманна педагогіка – це шлях до душі дитини. «Зігріті учительською любов’ю душі дітей, обов’язково розкриються своїми найкращими пелюстками».

Фото доступні за посиланням https://photos.app.goo.gl/UohVU9fxX112PQxm6

Викладач педагогічних дисциплін Рибенчук Н.І.

Світлий геній школи Павлиша

08 жовтня члени Асоціації гуманної педагогіки коледжу, студенти 4 курсу шкільного відділення Степаненко Н., Кривега В., Черняєва А., Желєва А., Плювака В., Хилько Д. та студенти групи 2-Г разом з викладачем психолого-педагогічних дисциплін Биковою Т.Б. організували та провели для першокурсників виховний захід «Світлий геній школи Павлиша», присвячений 100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського.

Майбутні вчителі були захоплені унікальною системою навчання та виховання в Павлиській школі. Студенти звернулись до золотих розсипів творчості талановитого педагога та письменника, до творів, які навчають як жити на світі, як бути справжньою людиною, як творити добро.

ВГ морально-етичного спрямування

Протягом навчального року студентами других-четвертих курсів шкільного відділення та образотворчого мистецтва проведено виховні години для дітей початкових класів в базових школах виховні заходи морально-етичного спрямування на теми «Читаємо твори Сухомлинського», «Вчимося робити добро», «Доброта врятує світ».