Година саморозвитку 25.02.2019р.

25.02.2019р. в педагогічному коледжі в рамках Асоціації гуманної педагогіки відбулася година саморозвитку студентів, яка була присвячена видатному педагогу-гуманісту, розробнику концепції гуманної педагогіки Ш.О. Амонашвілі.

Студенти 2-Б курсу Кухар М., Чупілко Д., Притула А. під керівництвом викладача педагогіки Рибенчук Н.І. ознайомили  присутніх  з життєвим та творчим шляхом Ш.О. Амонашвілі, психолого-педагогічними основами педагогіки співробітництва, законами та принципами гуманної педагогіки. Присутні мали можливість переглянути відео з виступу почесного президента Міжнародного центру гуманної педагогіки Ш. Амонашвілі на одному із семінарів.

Студенти 2-х курсів переймали досвід організації навчально-виховного процесу на засадах педагогіки партнерства. Знайомилися з методами та прийомами роботи видатного педагога, що допомагають скоротити дистанцію між вчителем та учнями на уроці.

Говорили про жертовність професії вчителя, місію педагога, який покликаний надихати дитину на творчість, самовдосконалення;  сприймати її такою, якою вона є; бути терпимим до її недоліків, утверджувати в ній впевненість у своїх силах. Гуманна педагогіка наближає дитину до пізнання самої себе. Обов’язок учителя – дати їй радість цього пізнання.

Слухачі переконалися, що гуманна педагогіка – це шлях до душі дитини. «Зігріті учительською любов’ю душі дітей, обов’язково розкриються своїми найкращими пелюстками».

Фото доступні за посиланням https://photos.app.goo.gl/UohVU9fxX112PQxm6

Викладач педагогічних дисциплін Рибенчук Н.І.